Tu jesteś:

Dachser przenosi się z Targówka do Pruszkowa

Nowy oddział Dachser - wizualizacja

Nowy oddział Dachser - wizualizacja

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, przygotowuje nową siedzibę dla swojego warszawskiego oddziału, która będzie znajdować się w kompleksie logistycznym MLP Pruszków II. 

Powstający oddział będzie składał się z dwupiętrowego biura o powierzchni 750 mkw. oraz magazynu o powierzchni 7200 mkw. Magazyn będzie miał 19 bram załadunkowych, a regały wysokiego składowania mają pomieścić 8000 palet. Na ogrodzonym i strzeżonym terenie będzie znajdował się plac manewrowy wraz z parkingiem na 25 samochodów ciężarowych. W przyszłości możliwe będzie rozbudowanie kompleksu.

Oddział w Pruszkowie zastąpi obecną lokalizację operatora, mieszczącą się na warszawskim Targówku Przemysłowym. Inwestycja jest realizowana przez MLP Group. Przewidywany termin oddania obiektu do użytku to marzec 2013 r.

Dachser ma obecnie w Polsce osiem oddziałów – dwa w Warszawie oraz po jednym w Strykowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×