Tu jesteś:

DSV wynajmuje 33 tys. mkw. w parku P3 Błonie

P3 inwestor, właściciel i zarządca obiektów logistycznych w Europie podpisał z firmą DSV - globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych - umowę na wynajem ponad 33,000 mkw w parku P3 Błonie. To pierwszy kontrakt zawarty między firmami w Polsce.

Cieszę się, że kolejna duża, rozpoznawalna marka jaką jest DSV doceniła potencjał parku P3 Błonie. Jego dogodna lokalizacja w połączeniu z elastycznym podejściem P3 do potrzeb klientów sprawia, że od wielu lat jest on chętnie wybierany przez firmy z różnych branż. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i dostarczać powierzchnię jak najlepiej dostosowaną do ich wymagań - mówi Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks w Polsce.

Grupa DSV posiada biura i oddziały w ponad 80 krajach na 6 kontynentach. W Polsce obecna jest od 1995 r. i zatrudnia niemal 2 000 pracowników. W całym kraju dysponuje ponad 150,000 mkw. powierzchni magazynowej.

W podwarszawskim Błoniu DSV wprowadzi się do magazynu numer 16, w którym zajmie ponad 32,000 mkw. powierzchni magazynowej i prawie 900 mkw. biur. W obiekcie zostały zastosowane takie udogodnienia jak panele z rdzeniem PIR (efektywniej izolujące budynek od warunków zewnętrznych), panele słoneczne do ogrzewania wody użytkowej oraz energooszczędne oświetlenie LED. Przed budynkiem znajdują się 54 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i 44 dla pojazdów ciężarowych.

Przeprowadzka do nowej lokalizacji umożliwi nam nie tylko konsolidację operacji pozwalając na zastosowanie dodatkowych usprawnień i synergii efektywnościowych, ale także da niezbędną przestrzeń do dalszego rozwoju operacji DSV Solutions. Dzięki uruchomieniu nowego obiektu będziemy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów z takich sektorów jak FMCG, retail czy farmacja. Możliwy stanie się tym samym dalszy rozwój naszych usług w zakresie choćby e-commerce czy copackingu. Wybór parku P3 Błonie został podyktowany doskonałą lokalizacją oraz nowoczesną infrastrukturą, a dodatkowo doskonale wpisuje się w naszą strategię ciągłego zwiększania naszego udziału w rynku - mówi Adam Pawelczak, Supply Chain Director w DSV Solutions.

W transakcji doradzała firma BNP Paribas Real Estate.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×