Tu jesteś:

DS Smith Polska w Panattoni Park Kraków IV

Panattoni Park Kraków IV

DS Smith Polska, w najnowszej inwestycji Panattoni w regionie zajmie ponad 3,5 tys. mkw. Firmie w wyborze lokalizacji i przeprowadzeniu transakcji doradzali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland.

DS Smith w nowej lokalizacji zajmie ponad 3 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz około 400 mkw. powierzchni biurowej.

Najnowszy, czwarty etap parku logistyczno-magazynowego Panattoni w oddalonej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski Skawinie, to 33 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Park jest dostosowany do różnego rodzaju operacji logistycznych i dystrybucyjnych prowadzonych przez firmy z branż m.in. wydawniczej, spożywczej czy logistycznej. 

DS Smith jest jednym z dostawców w Europie rozwiązań opakowaniowych z tektury, produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×