Tu jesteś:

DHL Supply Chain przedłużył umowę najmu w Parku Logicor Mysłowice

Logicor Mysłowice

DHL Supply Chain, globalny lider w branży logistycznej, przedłużył umowę najmu na ok. 13 000 mkw. powierzchni magazynowej w budynku nr 1 w parku logistycznym Logicor Mysłowice. DHL wykorzystuje tę przestrzeń do świadczenia usług dla jednego ze swoich klientów - międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Dostosowane i zintegrowane rozwiązania logistyczne firmy, stanowiące połączenie usług dodanych oraz usług zarządzania z realizacją i dystrybucją, prowadzą do zwiększenia efektywności, jakości i przewagi nad konkurencją. DHL Supply Chain oferuje swoje rozwiązania klientom z branży: motoryzacyjnej, konsumenckiej, chemicznej, energetycznej, inżynieryjnej, produkcyjnej, nauk biologicznych, opieki zdrowotnej, technologicznej i handlu detalicznego. DHL Supply Chain działa na polskim rynku od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 30 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. mkw., oferując swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw.

Jeden z naszych głównych celów w Logicor pozostaje niezmienny od lat - długoterminowa współpraca, która oznacza lepsze zrozumienie potrzeb klientów, co z kolei przekłada się na wprowadzane przez Logicor innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój biznesu. Takie podejście pozwala nam skutecznie działać na konkurencyjnym rynku i współpracować z największymi globalnymi markami, takimi jak DHL, co potwierdza słuszność wybranego przez nas kierunku rozwoju” – powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.

Logicor jest właścicielem ponad 400 000 mkw. powierzchni logistycznej na terenie Śląska, usytuowanych w 9 obiektach w najlepszych lokalizacjach. Logicor Mysłowice to jedno z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce, zlokalizowane na Górnym Śląsku. W jego skład wchodzi 5 budynków o powierzchni ok. 142 000 mkw. i możliwości rozbudowy o kolejne 22 000 mkw. Logicor Mysłowice jest położony wzdłuż drogi ekspresowej S1 i około 2 km od skrzyżowania autostrady A4 i drogi ekspresowej S1. Park znajduje się w odległości ok. 30 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice, a jego lokalizacja zapewnia dobre połączenie z Czechami i Słowacją, co jest dużym atutem dla najemców koncentrujących nie tylko na krajowej, ale także na międzynarodowej dystrybucji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×