Tu jesteś:

Colliers International doradzał tureckiemu operatorowi logistycznemu

Firma Barsan Global Logistics wynajęła ponad 8 000 mkw. powierzchni magazynowej w Goodman Łódź Logistics Centre w Pabianicach. Transakcję prowadziła firma doradcza Colliers International – lider rynku nieruchomości komercyjnych.

Barsan Global Logistics jest operatorem logistycznym, z magazynami w całej Europie o łącznej powierzchni 230 000 mkw. Firma jest obecna w 13 krajach Europy i posiada 21 własnych magazynów. Specjalizuje się w zintegrowanych rozwiązaniach logistycznych obejmujących transport drogowy, morski i powietrzny oraz usługi magazynowe. Firma poszukiwała wysokiej jakości magazynu w okolicach Pabianic w związku z rozwojem swojej działalności w Polsce. W ramach transakcji, operator wynajął ponad 8 000 mkw. powierzchni magazynowej i blisko 400 mkw. przestrzeni biurowej w Pabianicach.

Goodman Łódź Logistics Centre obejmuje łącznie ponad 26 000 mkw. powierzchni, która może być dostosowana do magazynowania, dystrybucji lub lekkiej produkcji. Centrum logistyczne znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu zachodniej obwodnicy S14 (300 m), drogi ekspresowej S8 (8,5 km) i autostrady A1 (10 km).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×