Tu jesteś:

Chiński producent rowerów elektrycznych wprowadza się do Hillwood Janki

Jinhua JOBO Technology, jeden z wiodących producentów rowerów elektrycznych z Chin, wprowadzi się do centrum logistycznego Hillwood Janki. Za realizację transakcji odpowiadali eksperci z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.

Pojawienie się Jinhua JOBO Technology na polskim rynku jest jednym z etapów ekspansji chińskiego producenta rowerów elektrycznych w Europie. Do tej pory firma działała wyłącznie na rynku chińskim, produkując blisko 2500 rowerów miesięcznie. Rozszerzenie działalności firmy w Europie to pierwszy krok do bycia obecnym na arenie międzynarodowej.

Mieliśmy szczęście mogąc korzystać z doświadczenia Aleksandra Kobylińskiego i Wiktora Kordowskiego, którzy pomogli nam znaleźć odpowiedni magazyn, zwłaszcza biorąc pod uwagę kwestię bariery językowej. Wykazali się oni dogłębnym zrozumieniem naszych wymagań i potrzeb. Jako osoba kontaktowa odpowiedzialna za tę transakcję byłam bardzo zadowolona ze współpracy z konsultantami BNP Paribas Real Estate Poland. Doceniam wszelką pomoc i gruntowną wiedzę fachową, jaką zapewnili w trakcie całego procesu - powiedział Muriel Huang, General Manger Europe Branch w Jinhua JOBO Technology Europe.

Na potrzeby swojej działalności Jinhua JOBO Technology wynajął blisko 2 400 mkw. powierzchni magazynowej oraz 174 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w nowoczesnym centrum logistycznym Hillwood Janki. Za wybór lokalizacji i realizację transakcji najmu odpowiadali eksperci z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.

Polska siedziba Jinhua JOBO Technology ma strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju całej firmy. Doskonała lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dostarczania produktów w różne części Europy, stając się centrum transportowym dla tego obszaru. Ponadto, w związku z uruchomieniem części produkcji, musieliśmy zapewnić naszemu klientowi najwyższą dostępną jakość powierzchni przemysłowej. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić wysokie oczekiwania chińskiego producenta - stwierdził Aleksander Kobyliński, Młodszy Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Hillwood Janki to nowoczesne centrum logistyczne dla średnich i dużych najemców zlokalizowane 17 km na południe od centrum Warszawy, oferujące łącznie 33 000 m2 powierzchni magazynowej. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Chopina w Warszawie znajduje się w odległości 13 km, a sam kompleks mieści się bezpośrednio przy wyjeździe z trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica łączącym trasę krakowską i trasę katowicką z obwodnicą S2 oraz wjazdem na autostradę A2. Doskonała lokalizacja zapewnia także łatwy transport komunikacją miejską w obrębie aglomeracji warszawskiej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych najemców dołączyła firma Jinhua JOBO Technology i jesteśmy dumni mogąc wspierać jej rozwój poprzez zapewnienie wysokiej jakości powierzchni magazynowej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż będzie ona stanowić bazę  do dalszej ekspansji JOBO w Europie - dodał Wojciech Dachniewski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Hillwood Polska

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×