Tu jesteś:

CCC rozbudowało Centrum Dystrybucyjne w Polkowicach

W zaledwie 175 dni powiększono Centrum Dystrybucyjne CCC S.A. w Polkowicach. Dzięki inwestycji nowy obiekt zwiększa możliwości składowania o dodatkowe 9 mln par obuwia. Generalnym wykonawcą rozbudowy była firma W.P.I.P. z Poznania.

W Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Polkowicach, w sąsiedztwie istniejących obiektów Spółki CCC, uruchomiono kolejną nowoczesną halę wysokiego składowania. Nowy obiekt o wysokości 22-metrów zwiększył powierzchnię magazynową kompleksu logistycznego CCC o dodatkowe 18 500 mkw., osiągając łącznie 110 tys. mkw. i możliwości magazynowe CCC S.A. na poziomie 23 mln par butów.
Obiekt składa się z magazynu wysokiego składowania, terminala wysyłek i przyjęć wraz z sorterem, przepakowni, części socjalno-biurowej, łącznika międzymagazynowego oraz budynku biurowego. Projekt hali wykonany został w pracowni Łącki Krzywoszański Architekci.
Budowa była kolejną udaną współpracą CCC S.A. z firmą W.PI.P.. Poprzednio, wspólnie zrealizowanym w 2011r obiektem, było w pełni zautomatyzowane Centrum Dystrybucyjne o powierzchni 23.000 mkw.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×