Tu jesteś:

CCC przedłuża umowę najmu 11 tys. mkw. z Prologis

Prologis Park Wrocław IV

Prologis, Inc. przedłużył umowę najmu 10,9 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej w Prologis Park Wrocław IV z Grupą CCC, największym w Polsce producentem obuwia.

– Spółka CCC SA, mając w swojej strategii rozwój sieci poza granicami kraju, zdecydowała się pozostać w Parku Prologis z uwagi na doskonałą lokalizację, nowoczesny obiekt oraz pewną, partnerską relację. To zdecydowanie najlepszy wybór, pozwalający nam ze spokojem myśleć o rozwoju Spółki CCC i jej logistyce – skomentował Sylwester Szymczak, dyrektor logistyki CCC SA.
Prologis Park Wrocław IV składa się z trzech budynków o całkowitej powierzchni magazynowo-biurowej 50 tys. mkw. i może zostać rozbudowany o dodatkowe 35 tys. mkw. Pozostałymi klientami parku są takie firmy jak: Gefco, Hi Logistic i Yusen Logistics. Park dystrybucyjny leży przy autostradzie A4 (Berlin -Wrocław - Kraków -Ukraina) w Kątach Wrocławskich, 35 kilometrów od centrum Wrocławia i 20 kilometrów od Węzła Bielańskiego. W pobliżu centrum dystrybucyjnego przebiega zachodnia obwodnica śródmiejska Wrocławia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×