Tu jesteś:

Business Archiv zostaje na dłużej w MLP Pruszków I

Business Archiv w MLP Pruszków I

Firma Business Archiv przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I oraz wynajęła dodatkową powierzchnię biurową. Zajmuje obecnie blisko 2 tys. mkw. powierzchni magazynowej wraz z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi.

Firma Business Archiv dotychczas w centrum MLP Pruszków I wynajmowała niecałe 1,9 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej. W ramach zawartego aneksu do umowy wynajęła dodatkowe 100 mkw. powierzchni biurowej i przedłużyła dotychczasową umowę najmu. Business Archiv to firma oferująca szeroki zakres usług związanych z archiwizacją i zarządzaniem dokumentami. Na polskim rynku istnieje od 1996 r., a od dziewięciu lat współpracuje z MLP Group.

Zakres działalności Business Archiv wymagał specjalnego wyposażenia powierzchni magazynowych w celu uchronienia przechowywanych dokumentów przed zniszczeniem. Teren firmy jest pod szczególnym nadzorem i ochroną.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 ha powstało 165 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Park jest zlokalizowany w pobliżu autostrady A2, która łączy Europę Zachodnią z Rosją. Ma obecnie ponad 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 mkw.  do 18 tys. mkw. W ciągu ponad 10-ciu lat funkcjonowania park MLP Pruszków I stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną, na jego terenie funkcjonują również 3 agencje pracy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×