Tu jesteś:

Brenntag zwiększył dotychczasową powierzchnię magazynową w Tulipan Park Gliwice

Firma Brenntag Polska, dystrybutor surowców chemicznych, podwoiła wynajmowaną powierzchnię biznesową w Tulipan Park Gliwice. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 2 500 mkw., spółka powiększyła zajmowaną przez siebie powierzchnię do 5 300 mkw.

Zdaniem przedstawicieli Brenntag, szybki rozwój ich firmy wymaga przede wszystkim elastycznego zarządzania jej infrastrukturą techniczną i magazynową, która musi natychmiast reagować na zapotrzebowanie rynku. - Zdecydowaliśmy się na ekspansję w ramach Tulipan Park Gliwice, ponieważ wiemy, że tylko doskonałe warunki techniczne oferowane przez Segro w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą informatyczną Brenntag Polska zagwarantują nam dalszy, dynamiczny rozwój usług świadczonych przez tutejszą placówkę firmy. Z naszego punktu widzenia to był naprawdę dobry wybór - potwierdza Antoni Szota, kierownik gliwickiego magazynu spółki.

Tulipan Park Gliwice jest położony na terenie 48 hektarów zlokalizowanych w strategicznym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski i 15 kilometrów od węzła autostrad A1 i A4. Tulipan Park Gliwice oferuje łącznie ponad 200 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 4 000 mkw. i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Oprócz firmy Brenntag w gronie dotychczasowych najemców obiektu znajdują się m.in.: Air Container, Black&Decker, Decathlon, Helion i Plastic Omnium.

Segro jest deweloperem powierzchni biznesowej w Europie. Spółka prowadząca swoją działalność poprzez sieć biur w 10 krajach posiada status firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”) i jest notowana na giełdzie w Londynie.

Źródło: Segro

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×