Tu jesteś:

Axi Immo wynajęło blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w okolicach Warszawy

Distribution Park Okęcie

Konsultanci Axi Immo reprezentowali trzech klientów w negocjacjach umów najmu łącznie na blisko 6,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. Operatorzy logistyczni: Kurier i Pcms wynajęli ok. 4,4 mkw. w Europolis Park Błonie. Natomiast firma NUAIR Polska przedłużyła umowę na ponad 2 tys. mkw. w Distribution Park Okęcie.

Firma Kurier należąca do VAN Group świadczy usługi logistyczne krajowe i międzynarodowe, dodatkowo oferuje również usługi magazynowe i celne. Operator logistyczny posiada 21 oddziałów w Polsce i 5 poza granicami kraju. Firma wynajęła dokładnie 2743 mkw. powierzchni magazynowej w kompleksie Europolis Park Błonie.

Pcms jest firmą specjalizującą się w logistyce kontraktowej. Operator działa na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Flota firmy liczy kilkadziesiąt aut. Firma posiada swoje magazyny w regionie Warszawy i Górnego Śląska. Pcms wynajął dodatkowe 1 570 mkw. powierzchni magazynowej.

Nuair Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Fini-Nuair z centralą w Turynie. Nuair Polska jest dystrybutorem szerokiej gamy narzędzi pneumatycznych, kompresorów, elektronarzędzi i maszyn w Polsce i za granicą. Firma przedłużyła umowę najmu na 2174 mkw., w tym 1850 mkw. powierzchni magazynowo i 324 mkw. powierzchni biurowej w Distribution Park Okęcie należącym do funduszu Hines.

Europolis Park Błonie to jeden z większych kompleksów logistycznych w okolicy Warszawy. Zlokalizowany jest w Błoniu, ok. 25 km na zachód od Warszawy przy drodze krajowej 92 oraz 8 km od autostrady A2, co daje możliwość przeprowadzania elastycznej dystrybucji na rynek warszawski i krajowy. Całkowita powierzchnia parku wynosi 176 tys. mkw.

Distribution Park Okęcie to centrum logistyczne zlokalizowane w dzielnicy Okęcie niedaleko międzynarodowego portu lotniczego w Warszawie, tuż przy trasy E67. Centrum składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 39 tys. mkw. Na terenie parku znajduje się 556 miejsc parkingowych a dostęp do powierzchni magazynowej jest zapewniony przez 55 doków załadunkowo-rozładunkowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×