Tu jesteś:

Amica wynajmuje 30 000 mkw. w Niepruszewie

Magazyn w Niepruszewie - wizualizacja.

Umowa dotyczy wynajęcia hali magazynowej budowanej przez firmę Goodman w miejscowości Niepruszewo w gminie Buk w Wielkopolsce. Budynek o powierzchni ponad 30 000 mkw. będzie pełnił funkcję magazynu centralnego dla dystrybucji krajowej Amiki mającej swoją fabrykę we Wronkach.

Transakcja ta jest jedną z największych w historii rynku powierzchni magazynowych w rejonie Poznania. Jest to także kolejny obiekt, który będzie realizowany w Polsce przez firmę Goodman w tym roku.

Firma Amica - producent sprzętu gospodarstwa domowego, funkcjonuje na polskim rynku od ponad 60 lat. Obecnie około 50 proc. produkcji firmy jest eksportowane, a w najbliższych latach planowana jest dalsza ekspansja marki i wzrost eksportu. W transakcji wynajmu powierzchni magazynowej w Niepruszewie ,Amice doradzała firma Jones Lang Lasalle.

Firmą budującam magazyn jest Goodman - zintegrowana grupa, działającą jako właściciel, deweloper i zarządzający powierzchniami przemysłowymi i biznesowym w Europie Kontynentalnej, Wielkiej Brytanii, Australii oraz regionie Azji Pacyficznej. Grupa inwestuje w parki technologiczne, przestrzenie biznesowe, biurowe, nieruchomości przemysłowe, magazyny i centra dystrybucyjne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×