Tu jesteś:

Aluflam w parku MLP Group

MLP Pruszków II

Aluflam podpisał z MLP Group umowę na najem 4,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II.

Firma Aluflam Extrusion Sp. z o.o., wchodząca w skład duńskiego koncernu, podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu około 4,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II. Spółka zamierza przeznaczyć blisko 4,3 tys. mkw. na cele produkcyjno-magazynowe. Z kolei na powierzchnie socjalno - biurowe wygospodarowane zostanie nieco ponad 0,2 tys. mkw. Ze względu na produkcyjny charakter działalności, konieczna będzie odpowiednia adaptacja obiektu pod potrzeby Aluflam. W transakcji MLP Group reprezentowała firma Sharman Church Chartered Surveyors.

Grupa Aluflam specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji przeciwpożarowych z aluminium i szkła. W ofercie znajdują się m.in. okna, drzwi, okna dachowe i szklane dachy.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×