Tu jesteś:

Alkohole w North-West Logistic Park

North-West Logistic Park

North-West Logistic Park

Premium Distributors wynajęło 2,7 tys. mkw. w hali A szczecińskiego North-West Logistic Park.

Najemca zajmie 40 proc. hali A, której budowę rozpoczęto w III kw. zeszłego roku. Oddanie obiektu planowane jest na koniec kwietnia 2013 r. Premium Distributors z Grupy Eurocash zajmuje się dystrybucja alkoholi na polskim rynku.

North-West Logistic Park to szczeciński park logistyczny o powierzchni najmu 64 tys. mkw. Docelowo w ramach całego kompleksu powstaną trzy hale, z przeznaczeniem na logistykę, magazynowanie i produkcję. Zarządcą parku została firma Cushman & Wakefield Polska.

Inwestorem parku logistycznego jest spółka North-West Logistic Park należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holdings Limited realizującejw Polsce dwa projekty deweloperskie: North-West Logistic Park – projekt realizowany w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim (powierzchnia najmu 64 tys. mkw.) oraz East A4 Logistic Park – projekt realizowany w województwie podkarpackim (powierzchnia najmu 61,5 tys. mkw.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×