Tu jesteś:

AXI IMMO pośredniczył w transakcji najmu dla JAS-FBG

Firma AXI IMMO doradzała jednemu z największych operatorów logistycznych w Polsce - firmie JAS-FBG, przy przedłużeniu umowy i wynajmie dodatkowej powierzchni magazynowej w parku w Bielsku-Białej. JAS-FBG będzie zajmował 10 188 mkw. w parku magazynowym należącym do firmy Invesco Real Estate.

JAS-FBG SA zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej oraz dystrybucję przesyłek drobnicowych na terenie Europy. JAS-FBG dysponuje ok. 40 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Polsce oraz posiada najwięcej w kraju - 70 placówek agencji celnych.  Magazyn w Bielsku-Białej jest ważnym ośrodkiem, gdzie JAS-FBG obsługuje klientów z branży FMCG. Ponadto, znajduje się tam Dział Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej firmy.  W związku z nowymi zamówieniami firma przedłużyła umowę i wynajęła dodatkową powierzchnię. Operator zajmie w Bielsku-Białej 10 188 mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej.

- Okolice Bielsko-Białej to doskonała lokalizacja na magazyn dla klientów logistycznych, którzy poszukują miejsca na organizację dystrybucji zarówno na terenie Polski południowej, jak i całego regionu Europy Południowej. Bliskość granicy z Czechami, dość dobra infrastruktura drogowa oraz specjalna strefa ekonomiczna do atuty, które warto rozważyć przy wyborze powierzchni magazynowej” – powiedziała Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzająca AXI IMMO.

Centrum dystrybucyjne, którego właścicielem jest Invesco Real Estate, położone jest bezpośrednio przy trasie E75 biegnącej na południowy zachód od Cieszyna oraz na północ do Gdańska. Budynki są klasy A, z nowoczesnym zapleczem technicznym. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 41 tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×