Tu jesteś:

7R z kolejną inwestycją w Polsce Centralnej

7R rozbudowuje portfolio projektów w regionie łódzkim. Przy ulicy Inwestycyjnej w Konstantynowie Łódzkim deweloper rozpoczął realizację 7R Park Łódź West o powierzchni 32 000 mkw. Pierwszym najemcą parku będzie firma Arlec In-Store. W transakcji klientowi doradzała firma AXI IMMO.

7R Park Łódź West to drugi, obok 7R City Flex Łódź I, projekt dewelopera w Polsce Centralnej. Najnowsza inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych budynków o powierzchni 5 000 mkw. i 27 000 mkw., usytuowanych tuż przy nowo powstałej zachodniej obwodnicy S14, łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S8. Zachodnia obwodnica Łodzi jest ostatnim elementem tzw. ringu autostrad i dróg szybkiego ruchu wokół Łodzi. Lokalizacja 7R Park Łódź West zapewnia idealne warunki do dystrybucji krajowej i międzynarodowej.   

Dodatkowym atutem 7R Park Łódź West jest dobre połączenie z oddalonym zaledwie o 5 km Portem Lotniczym Łódź. Położenie 7R Park Łódź West gwarantuje nie tylko dostęp do odpowiedniej infrastruktury, ale również dogodny dojazd do centrum miasta, zlokalizowanego 9 km od parku.

Szybko rozwijający się region łódzki jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Realizacja drugiej inwestycji, tym razem w zachodniej części aglomeracji, to nasza kolejna dobra decyzja. Dzięki nowemu projektowi możemy pochwalić się już ponad 40 000 mkw. oferowanej powierzchni magazynowej w województwie łódzkim – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

Potwierdzeniem atrakcyjności i strategicznej lokalizacji 7R Park Łódź West jest zawarta właśnie pierwsza transakcja najmu. Firma Alrec In-Store wynajęła ok. 14 000 mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w pierwszym budynku należącym do parku. Najemca wprowadzi się do 7R Park Łódź West na początku 2020 roku.

7R Park Łódź West został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM i będzie zawierać liczne energooszczędna rozwiązania, takie jak m. in. oświetlenie LED, naturalne oświetlenie w strefie przydokowej czy ogrzewanie za pomocą promienników. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Commercecon, która buduje również 7R City Flex Łódź I.

To już druga inwestycja, przy której spotykamy się z firmą 7R na placu budowy. Stanowi to dla nas wyraz zaufania oraz uznania dla jakości świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, że przed nami kolejne wspólne projekty – mówi Katarzyna Zawisza-Bednarczyk, Prezes Zarządu Commercecon.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×