Tu jesteś:

4 200 mkw. dla Sushi & Food Factor w parku P3 Poznań

Sushi & Food Factor, producent i dystrybutor gotowych dań oraz dodatków do kuchni japońskiej m.in. sushi zdecydował się na renegocjację umowy najmu 2 400 mkw., powierzchni produkcyjno-magazynowej równolegle z ekspansją na kolejnych 1800 mkw. w ramach parku P3 Poznań. Kompleksową obsługą transakcji oraz negocjacjami w imieniu klienta zajmowała się firma AXI IMMO.

Sushi & Food Factor to polska firma zajmująca się produkcją gotowych dań kuchni japońskiej pod własnymi logo - Sushi4You, Wrap4You, Onigiri4You, Asia4You i Ready4You oraz w ramach marek własnych tworzonych na zlecenie polskich i zagranicznych sklepów, sieci handlowych oraz stacji benzynowych. Firma rozpoczęła działanie w październiku 2015 roku, a dziś zatrudnia około 160 osób.

Niespełna trzy lata temu otworzyliśmy i wydzieliliśmy nowe obszary produkcji, a teraz robimy kolejny krok na przód, aby podtrzymać dominację w Europie. Nasze produkty oprócz Polski znane są także w Niemczech oraz na Węgrzech, dodatkowo popyt na gotowe dania kuchni japońskiej cały czas rośnie, dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie zajmowanej powierzchni o 1 800 mkw. w ramach parku P3 Poznań, które w pełni będą służyć jako magazyn zaopatrzeniowy w suche surowce. Poprzez ekspansję będziemy w stanie zwiększyć nasze moce produkcyjnie niemal dwukrotnie co również poskutkuje zaoferowaniem nowych miejsc pracy – powiedział Tomasz Nawrocki reprezentujący Sushi & Food Factor.

Renegocjacja, a także ekspansja Sushi Factory w ramach parku P3 Poznań to potwierdzenie zaufania do naszej oferty. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientom, którzy chcą rozwijać swoje biznesy w naszych parkach.  Liczymy, że również w przyszłości przy kolejnych sukcesach i w oparciu o dotychczasowe dobre doświadczenia, Sushi Factory ponownie zdecyduje się na dalszą współpracę z nami – komentuje Magda Twarowska z P3 Logistic Parks.

Głównym czynnikiem determinującym podpisanie nowej umowy był zamiar ekspansji Klienta w ramach tego samego parku. W znalezieniu najlepszego dostępnego rozwiązania z pewnością pomogła wieloletnia współpraca z Sushi & Food Factor, a także otwarty dialog potrzeb z deweloperem. W czasie negocjacji ustaliliśmy, iż priorytetem jest zachowanie wykwalifikowanej kadry tj. pozostanie w tej samej lokalizacji, która zapewnia jednocześnie dogodną logistykę. Dziś, po ponad pięciu latach od wprowadzenia Klienta do parku P3 Poznań, cieszę się z okazanego zaufania i trzymam kciuki za kolejne sukcesy firmy – mówi Damian Kińczyk reprezentujący AXI IMMO.

Park P3 Poznań jest jednym z największych parków logistycznych w Wielkopolsce i oferuje ponad 190 000 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej oraz możliwość rozbudowy o kolejne ponad 200 000 mkw. powierzchni magazynowej w formule BTS. Zlokalizowany w miejscowości Robakowo/Gądki, w odległości 16 km od centrum Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11 łączącej się z autostradą A2,umożliwia komfortowy transport na wschód z Warszawą oraz na zachód z Berlinem. Na terenie centrum znajduje się przystanek autobusowy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×