Tu jesteś:

10 lat współpracy SEGRO i Corning Optical Communications

Corning Optical Communications, pierwszy klient SEGRO w Europie Centralnej, przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej i produkcyjnej w SEGRO Logistics Park Stryków. W negocjacjach uczestniczyły firmy Knight Frank i Axiimmo, reprezentując najemcę.

Współpraca pomiędzy SEGRO i Corning trwa od 10 lat, od momentu rozpoczęcia działalności dewelopera w Polsce. Obiekt o powierzchni 43 000 mkw. powstał na zamówienie firmy Corning jako rozwiązanie szyte na miarę – build to suit. Był to jednocześnie pierwszy budynek SEGRO w Europie Centralnej, który do dzisiaj pozostaje jednym z największych projektów dewelopera w regionie.

Powierzchnia, z której korzysta Corning, jest aktualnie podzielona na: magazyn, produkcję zmechanizowaną, produkcję ręczną oraz ośrodek badawczo - rozwojowy. Zakład w Strykowie jest największym obiektem Corning w Europie. Produkowane w nim kable światłowodowe i inne rozwiązania optyczne dla telekomunikacji, trafiają na rynki europejskie, na Bliski Wschód i do Afryki. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×