Tu jesteś:

ibis Styles – po raz pierwszy w Warszawie

15 marca 2018 zostanie otwarty hotel ibis Styles Warszawa City. To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Hotel, powstaje przy ulicy Grzybowskiej 43. 

Powstający w sercu stolicy ibis Styles Warszawa City, nawiązuje do historii warszawskich tramwajów, które stanowią swoisty krwiobieg miasta. Kolorowy schemat połączeń biegnących wewnątrz hotelu odtwarza na nowo trasę pierwszej, konnej linii tramwajowej, która została uruchomiona w 1866 roku i przebiegała właśnie w pobliżu ulicy Grzybowskiej. 

Grupa Hotelowa Orbis to sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 20 500 pokoi w 126 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. 

Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×