Tu jesteś:

Zmiany kadrowe w hotelach Novotel: trzech nowych dyrektorów

Z początkiem września stanowiska obejmą trzej nowi dyrektorzy hoteli marki Novotel w Poznaniu i Gdańsku.

Loretta Neufeldt została dyrektorem hotelu Novotel Poznań Centrum. To drugi co do wielkości hotel w Polsce. Loretta jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych z zakresu hotelarstwa. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała w Grupie Hotelowej Orbis pracując m.in. w hotelach Novotel, Mercure i Orbis Hotels.

Krzysztof Arcyman objął stanowisko dyrektora Novotela Gdańsk Marina. Krzysztof jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Karierę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął w 2001 roku pracując dla marek ibis i Novotel.

Stanowisko dyrektora hotelu Novotel Gdańsk Centrum obejmie  Renata Długaszek. Związana z Grupą Hotelową Orbis od 2008 r., kiedy pełniła funkcję kierownika ds. zarządzania zasobami ludzkimi w hotelu Mercure Warszawa Grand, a następnie Novotel Warszawa Centrum. Od początku zaangażowana była w realizację programu Move Up dotyczącego rozwoju osobistego i ścieżki kariery zawodowej w strukturach marki Novotel.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×