Tu jesteś:

Zespół hotelu B&B Kraków Centrum gotowy na otwarcie

Zespół zarządzający B&B Kraków Centrum. Od lewej: Małgorzata Mazurkiewicz – Dyrektor Hotelu, Anna Jaczkowska – Kierownik Recepcji oraz Karolina Ciastoń – Zastępca Dyrektora.

Trwa końcowe odliczanie przed otwarciem B&B Kraków Centrum. Zlokalizowany u podnóża Wawelu hotel, będzie szóstym obiektem działającym w Polsce pod szyldem międzynarodowej sieci, posiadającej obecnie ponad 400 obiektów w Europie.

B&B Kraków Centrum mieści się przy ul. Monte Cassino 1, w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE Kraków, Zamku Królewskiego na Wawelu i wielu atrakcji, które oferuje Kraków.Prace budowlane, za które odpowiedzialna była firma RD bud, dobiegły końca. Trwają ostatnie czynności związane z wystrojem i wyposażeniem hotelu.

Obiekt zaoferuje gościom 130 pokoi.

B&B Kraków Centrum na rynek wprowadzi Dyrektor Hotelu – Małgorzata Mazurkiewicz, od lat związana z B&B Hotels Polska. Początki tej współpracy sięgają 2010 r., kiedy to Małgorzata Mazurkiewicz objęła stanowisko Recepcjonistki w hotelu B&B Toruń. W 2013 r. awansowała na Specjalistę ds. Sprzedaży B&B Warszawa-Okęcie, by w 2014 r. otrzymać nominację na Zastępcę Dyrektora tegoż hotelu. Zdobyte przez lata doświadczenie będzie teraz mogła wykorzystać zarządzając nowym obiektem w Krakowie. W codziennej pracy będzie ją wspierać Karolina Ciastoń, która obejmie stanowisko Zastępcy Dyrektora. Natomiast nad jakością i standardami świadczonych w B&B Kraków Centrum usług czuwać będzie Kierownik Recepcji – Anna Jaczkowska.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×