Tu jesteś:

Zdrojowa Invest zadowolona z wyników

Marine Hotel Kołobrzeg

W lipcu i sierpniu 2013 obłożenie średniomiesięczne w Sand Hotel sięgnęło 95 proc., a w kompleksie Marine Hotel & Ultra Marine, w którym sa wyzsze ceny i jest dwa razy więcej pokoi – 90 proc. Wykorzystanie pokoi we wrzesniu utrzymywało sie na porównywalnym poziomie, m.in. za sprawa eventów korporacyjnych. To o kilka punktów procentowych wyższy wynik niż rok wczesniej.

Obecnie Zdrojowa Invest realizuje swój flagowy projekt w Świnoujściu, Baltic Park Molo. W ofercie inwestycji znajdzie się niemal 600 jednostek condo i apartamentów wakacyjnych z opcją zarządzania wynajmem. W ramach projektu do 2015/2016 powstanie hotel, aquapark, apartamentowce, nowa promenada z fontannami, a wzdłuż niej pasaż handlowy, a do ok. 2020 kolejny hotel oraz molo, które ma być zwieńczeniem całego kompleksu. Szacowany koszt całej inwestycji (bez molo) to 250 mln zł, w tym min. 25 mln zł pochodzić będzie z funduszu UE. Na początku września inwestor przekazał teren budowy generalnemu wykonawcy firmie Strabag.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×