Tu jesteś:

UBM sprzedaje Holiday Inn Warsaw - City Centre

Holiday Inn Warsaw - City Centre

Union Investment kupił Holiday Inn Warsaw - City Centre od austriackiej firmy deweloperskiej UBM Development AG. 17 listopada w Warszawie podpisano umowę Forward Purchase Arrangement. Transakcja dojdzie do skutku w momencie ukończenia budowy hotelu w 2018 roku oraz po spełnieniu wymagań finalizacyjnych, niezbędnych przy tego typu porozumieniach.

Austriacka firma UBM Development AG ukończy budynek hotelowy przy ul. Twardej w Warszawie w 1. kwartale 2018 roku i poprowadzi go dla Union Investment do roku 2038. Operatorem hotelu będzie InterContinental Hotels Group (IHG) pod marką Holiday Inn.

Prace budowlane dla Holiday Inn Warsaw - City Centre rozpoczną się w pierwszym kwartale 2016 roku i potrwają prawdopodobnie 22 miesiące. Architektonicznie obiekt nawiązuje do nowojorskiego hotelu Flat-Iron Building. Budynek zostanie wykonany jako Green Building i będzie certyfikowany w systemie LEED „Gold“.

Holiday Inn Warsaw - City Centre posiadać będzie 254 pokoje, restaurację z barem czynną 24 godziny na dobę i obszerną częścią konferencyjną. Ze studia fitness, mieszczącego się na 16. piętrze będzie można podziwiać panoramę polskiej stolicy.

Hotel oddalony jest 500 metrów od Pałacu Kultury i Złotych Tarasów. Dworzec Główny znajduje się w odległości 10 minut piechotą, a na warszawskie lotnisko Chopina można dojechać taksówką w ciągu 20 minut.

UBM wybuduje obiekt i do roku 2038 jako dzierżawca będzie odpowiedzialny za prosperowanie hotelu - wyjaśnia CEO UBM - Karl Bier.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×