Tu jesteś:

Trzy nowe hotele Hampton by Hilton

Hampton by Hilton Poznan Old Town

Hilton Worldwide poinformował o podpisaniu umów na powstanie trzech nowych obiektów Hampton by Hilton, których otwarcie przewidziano na 2018 rok. Hampton by Hilton Poznan Old Town i Hampton by Hilton Kalisz powstaną w województwie wielkopolskim, a Hampton by Hilton Warsaw Mokotow na warszawskim Służewcu wzbogaci krajobraz stołecznej dzielnicy biurowej będącej częścią Mokotowa.

Liczący 163 pokoje Hampton by Hilton Warsaw Mokotow powstanie na Służewcu, w jednej z największych dzielnic biurowych w Polsce będącej częścią Mokotowa. Hotel będzie się mieścił u zbiegu dwóch najbardziej uczęszczanych ulic w tej okolicy, Cybernetyki i Postępu, i jednocześnie znajdować się będzie nieopodal Lotniska Chopina, odległego o zaledwie 2,5 kilometra. Hilton Worldwide zawarło z Sun Investment umowę na zarządzanie budowanym obecnie hotelem, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec roku 2018. Inwestycja powiększy portfolio stołecznych obiektów Hilton Worldwide, dołączając do czterech innych warszawskich hoteli działających pod trzema różnymi markami sieci Hilton. Generalnym wykonawcą hotelu Hampton by Hilton Warszawa Mokotowjest Eiffage Polska Budownictwo.

Hampton by Hilton Poznan Old Town, w którym dostępnych będzie 117 pokoi, jest inwestycją realizowaną przez BB Capital Group. Stare Miasto zaliczane jest do największych atrakcji turystycznych Poznania, a w jego obrębie znajduje się wiele miejsc o znaczeniu historycznym, jak choćby Stary Rynek czy Ratusz będący obecnie siedzibą Muzeum Historii Miasta Poznania.

Liczący 95 pokoi Hampton by Hilton Kalisz, należący do Antczak Calisia Spółka Komandytowa, zostanie otwarty w 2018 roku. Hotel powstanie w ramach rewitalizacji dziewiętnastowiecznej fabryki pianin i fortepianów Calisia, w której powstaną przestrzenie o różnorodnym przeznaczeniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×