Tu jesteś:

Trwają ostatnie prace wykończeniowe przy apartamentowcu Dune

Apartamentowiec Dune, Mielno

Budowa apartamentowca Dune dobiega końca. Budynek jest już praktycznie gotowy, pozostały tylko ostatnie prace wykończeniowe. Otwarcie Dune zaplanowano na początek czerwca br.

Apartamentowiec Dune powstał w Mielnie, przy samej plaży. Inwestor, Firmus Group, zapowiada, że otwarcie budynku odbędzie się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu letniego nad morzem. Apartamentowiec to 109 apartamentów o powierzchniach od ok. 30 do 110 mkw. i sześć penthouse’ów o pow. od 93 do 180 mkw.

Koszt całej inwestycji wyniósł 52 mln zł. Inwestorem projektu jest Mielno Holding - Firmus Group, grupa spółek działających w sektorze dewelopersko-inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego. Od 2000 r. firmy zrzeszone w Grupie nabyły i przystosowały do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400 tys. mkw. gruntu graniczącego z plażą.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×