Tu jesteś:

Sun & Snow skomercjalizuje Casa Del Arte Murano

Casa Del Arte Murano, Warszawa

Firma Sun & Snow rusza z komercjalizacją eleganckiej warszawskiej inwestycji Casa Del Arte Murano. Kameralny 4-piętrowy budynek oferuje 33 apartamenty o metrażu od 34 do 195 mkw.

Apartamentowiec Casa Del Arte Murano położony jest na starym zabytkowym Muranowie przy ul. Nowolipie 7A. Budynek utrzymany został w stylistyce łączącej socrealizm z nowoczesną architekturą, a za projekt odpowiadał architekt Krzysztof Kozielewicz.

Czteropiętrowy budynek składa się zaledwie z 33 apartamentów o powierzchni od 34 do 195 mkw. W budynku znajduje się również dwupoziomowy garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Każdy lokal posiada w standardzie indywidualną wentylację, drewnianą stolarke okienną, videofon i gotową instalację pod montaż klimatyzacji. Dodatkowo przyszli właściciele apartamentów mają możliwość wyposażenia lokali w urządzania typu inteligentny dom oraz zlecenia wykończenia pod klucz.

Na parterze budynku zaprojketowano 5 lokali użytkowych z możliwością łączenia i dzielenia powierzchni. Lokale mogą być przeznaczone zarówno na działalność usługową, handlową, jak i biurową. Oferują duże witryny oraz wysokość 3 m. Dla każdego lokalu przewidziano miejsce w garażu podziemnym.

Inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji Casa Del Arte Murano jest Belgravia Polska Sp. z o.o., firma która działa na stołecznym rynku deweloperskim od 2007 roku i ma w swoim dorobku takie inwestycje, jak Belgravia Residence przy al. Waszyngtona na Saskiej Kępie oraz Villa Saska przy ul. Niekłańskiej, również na Saskiej Kępie.

Za sprzedaż apartamentów odpowiada spółka Sun & Snow. Zainteresowani inwestorzy mają możliwość podpisania umowy z Sun & Snow na zarządzenie wynajmem ich nieruchomości. Wybrane lokale oferowane są z gwarancją dochodu 7 proc. rocznie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×