Tu jesteś:

Sun & Snow oferuje apartamenty w Świnoujściu

Casa Marina, Świnoujście

Firma Sun & Snow rozpoczęła komercjalizację apartamentowców Casa Marina w Świnoujściu. Inwestycja położona jest 150 m od jednej bałtyckich plaż. Inwestorzy mogą wybierać spośród 21 lokali 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażu 44,5 - 93 mkw.

Zakup apartamentów oferowany jest wraz z usługą zarządzania ich wynajmem i gwarantowanym dochodem z wynajmu dla nabywców lokali.

Casa Marina składa się z dwóch budynków położonych przy ul. Cieszkowskiego w Świnoujściu, w drugiej linii od Promenady, w pobliżu zacisznej, uzdrowiskowej części miasta. Apartamenty zlokalizowane są na pięciu kondygnacjach naziemnych, a w każdym z budynków do wyłącznego użytku mieszkańców oddano centrum SPA oraz salę fitness.

Na terenie inwestycji znajduje sie plac zabaw dla dzieci i kameralny, zielony dziedziniec. Oferta obejmuje apartamenty 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 44,5 do 93 mkw. Część z nich to lokale dwupoziomowe.  Inwestorzy, którzy zdecydują się na wynajmowanie zakupionego apartamentu turystom, mogą skorzystać z usługi zarządzania wynajmem oferowanej przez Sun & Snow, obejmującej działania marketingowe, system rezerwacyjny, kompleksową obsługę gości, a także Program dla Właścicieli Apartamentów.

Umowa pomiędzy nabywcą apartamentu a operatorem Sun & Snow podpisywana jest długoterminowo. Przez pierwsze trzy lata Sun & Snow  gwarantuje 7-proc. zwrot z inwestycji rocznie, długoterminowo dochód z wynajmu nie powinien być niższy.

Firma Sun & Snow zarządza również sprzedażą innych apartamentów, w tym: Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręb oraz Sun & Snow Resorts – Lipki Park Zakopane. Z oferty firmy korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze zainteresowane zakupem eleganckich apartamentów w celach prywatnych lub inwestycyjnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×