Tu jesteś:

Sieć Focus Hotels otworzyła butikowy obiekt w Trójmieście

Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., wraz z początkiem kwietnia 2018 roku otworzyła trzeci hotel w Trójmieście.

Hotel mieści się w ścisłym centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie.

Nowy obiekt Focus Premium w Sopocie, oferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną o powierzchni 40 mkw., pokój zabaw dla dzieci oraz saunę i salę fitness.

Focus Hotels S.A. to rozwijająca się sieć hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy.

Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. Znana wcześniej jako Grupa Kapitałowa MAKRUM S.A., zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w lipcu 2007 roku. Nadrzędnym celem Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. jest inwestowanie w branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×