Tu jesteś:

Rusza sprzedaż w inwestycji Radisson Blu Mountain Resort

Radisson Blu Mountain Resort, Szklarska Poręba

Radisson Blu Mountain Resort to obiekt condohotelowy, który powstaje w Szklarskiej Porębie w ramach kompleksu Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba. Hotel w standardzie 5-gwiazdkowym zaoferuje 80 pokoi wraz z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym oraz konferencyjnym. Jest to kolejna inwestycja realizowana przez grupę Carlson Rezidor Hotel Group w Polsce pod marką Radissomn Blue.

Za realizację oraz komercjalizację inwestycji odpowiada Sun & Snow, firma zarządzająca wynajmem apartamentów wypoczynkowych. Obiekt powita pierwszych gości w Iipcu 2020 r.

Radisson Blu (wcześniej Radisson SAS) to międzynarodowa sieć 380 już otwartych lub wkrótce dostępnych hoteli, będąca częścią Grupy Carlson Rezidor Hotel Group, obejmującej hotele, restauracje oraz biura podróży. Grupa zatrudnia 175 000 pracowników w ponad 160 krajach świata. 

Hotele pod marką Radisson Blue zlokalizowane są w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Warszawie. Najnowsza inwestycja Hotel Radisson Blu Mountain powstaje przy ulicy Górnej 19 w Szklarskiej Porębie, w ramach parku wakacyjnego Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba.

Spółka jest także zaangażowana w inwestycje na rynku apartamentowym, które realizuje pod markami Sun & Snow Resorts oraz Sun & Snow Residence w takich lokalizacjach jak Szklarska Poręba, Zakopane, Kołobrzeg, Białka Tatrzańska i Karwica. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×