Tu jesteś:

Rewitalizacja w uzdrowisku Świeradów – Czerniawa

Hotel Zdrojowy Sanus

Uzdrowisko Świeradów – Czerniawa, jeden z kurortów Polskiej Grupy Uzdrowisk rozpoczęło rewitalizację swojego obiektu Słoneczko I. Docelowo ośrodek ma uzyskać kolejne 40 miejsc, a i standard Hotelu Zdrojowego „Sanus”. Koszt inwestycji to ok. 2,2 mln zł.

Remont ośrodka Słoneczko I rozpoczął się w połowie grudnia 2013 r. i potrwa do końca kwietnia 2014 r. Modernizacja obiektu obejmie całkowitą wymianę okładzin ściennych i podłogowych, korektę instalacji, przebudowę i nowe wyposażenie łazienek, zmianę przeznaczenia niektórych pomieszczeń na części wspólne oraz całkowitą wymianę umeblowania i aranżacji. Tym samym, Słoneczko I zostanie wyrównane standardem infrastruktury z Hotelem Zdrojowym Sanus, który został oddany do użytku w sierpniu 2013 r. (dobudowa nowego skrzydła do obiektu Słoneczko z wykorzystaniem środków unijnych).

– Rewitalizacja obiektu Słoneczko I to dla nas ważny krok w rozwijaniu infrastruktury hotelowej Uzdrowiska Świeradów – Czerniawa. Oba obiekty – Słoneczko I i Sanus, będą stanowiły jeden obiekt pod nazwą Hotel Zdrojowy Sanus. Kompleks będzie posiadał docelowo 60 pokoi jedno, dwu oraz trzyosobowych, i będzie obiektem całkowicie niezależnym z własną kuchnią i restauracją – mówi Wojciech Krasoń, prezes Uzdrowiska Świeradów – Czerniawa – Grupa PGU.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×