Tu jesteś:

Radisson Hotel Group otwiera swój jedenasty hotel w Polsce

Radisson Hotel Group ogłasza otwarcie 166-pokojowego hotelu w Poznaniu. Dzięki temu polskie portfolio grupy powiększa się do 16 hoteli i ponad 3 500 pokoi, które już są oddane do dyspozycji gości lub pozostają w trakcie budowy. Międzynarodowe marki Radisson Hotel Group są reprezentowane w niemal wszystkich kluczowych miastach Polski - w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Świnoujściu, a teraz także w Poznaniu.

Poznań jest piątym pod względem wielkości miastem w Polsce. To tętniące życiem miejsce, wypełnione wydarzeniami kulturalnymi, piękną architekturą i atrakcjami. Poznań jest chętnie wybieranym miastem, na krótkie, kilkudniowe wypady. Według Urzędu Statystycznego w Poznaniu, Wielkopolska - której Poznań jest stolicą - odnotowała w ciągu ostatnich trzech lat wzrost liczby noclegów o 25%. Poznań to również jedno z nielicznych miast, które zachowało budynki z różnych epok historii, dzięki czemu pozwala odkrywać dziedzictwo Europy Środkowej.

Hotel Park Inn by Radisson położony jest w samym sercu Poznania, w sąsiedztwie ulicy Garbary, w pobliżu Starego Miasta. Pobliski renesansowy ratusz, urocze boczne uliczki, zabytkowy rynek i inne atrakcje tworzą wyjątkową atmosferę dla gości, którzy od razu po wyjściu z hotelu, mogą rozpocząć zwiedzanie tego pięknego miasta. Hotel jest łatwo dostępny dla osób podróżujących samochodem, środkami transportu publicznego i pieszo. Lotnisko Ławica znajduje się zaledwie 7 km od hotelu.

Park Inn by Radisson w Poznaniu oferuje 166 pokoi (każdy wyposażony w darmowy, bezprzewodowy Internet o dużej przepustowości), całodzienną restaurację i bar w lobby, miejsca parkingowe i w pełni wyposażoną siłownię. Pięć nowoczesnych sal konferencyjnych oferują elastyczność dla małych spotkań biznesowych lub większych wydarzeń, maksymalnie do 70 osób.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×