Tu jesteś:

REAL CONNECT: Alex Kloszewski poprowadzi panel na temat nieruchomości hotelowych

W trakcie targów odbędzie się dwudniowa konferencja Real Connect Conference. Jeden z paneli poświęcony jest nieruchomościom hotelowym oraz rynkowi hotelarskiemu w Polsce. Dyskusję na ten temat poprowadzi Alex Kloszewski Partner, Zarządzający Hotel Professionals. Panel odbędzie się 27 kwietnia od godziny 10.00 do 11.30. 

Debata poświęcona będzie między innymi: 

  • prognozom inwestycji na rynku hotelarskim w ciągu najbliższych 5 lat, 
  • przyszłości segmentu wypoczynkowego w Polsce,
  • wpływowi inwestycji BPO na rynek hotelowy,
  • atrakcyjności inwestycyjnej polskich miast, 
  • znaczeniu funduszy REIT w przyspieszeniu rozwoju rynku hotelarskiego,
  • atrakcyjności marek hotelarskich dla nowej generacji klientów,
  • obsłudze prawnej nowych projektów inwestycyjnych, transakcji franczyzowych i leasingowych, 
  • finansowaniu inwestycji hotelowych. 

Alex Kloszewski od 1973 r. związany jest z hotelarstwem. Karierę zawodową rozpoczął w USA pracując dla sieci Marriott Hotels & Resorts. Był również zawodowo związany z Radisson Hotels m.in. w Szczecinie, Wyndham Hotels International. Zajmując stanowisko dyrektora generalnego 5-gwiazdkowego hotelu InterContinental w Warszawie, odegrał kluczową rolę w realizacji inwestycji, otwarciu i stabilizacji hotelu na rynku. Od 2005 r. na stanowisku Dyrektora Działu Inwestycji Hotelowo - Rekreacyjnych w firmie Colliers International Poland realizował projekty doradcze na polskim i europejskim rynku nieruchomości hotelowych. W styczniu 2014 r. wspólne ze swoim zespołem doradców otworzył niezależną firmę pod marką Hotel Professionals. W ramach struktury firmy Hotel Professionals powołana została również spółka zarządzająca Hotel Professionals Management Group.

Więcej o Hotel Professionals: https://hotelprofessionals.pl/.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×