Tu jesteś:

Podwójne uderzenie Hiltona w Krakowie

Budowa DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton Kraków.

Hilton Worldwide oraz krakowska firma Euro Hotele Sp. z o.o. poinformowały o podpisaniu umowy franczyzowej. W ten sposób w Krakowie pojawią się hotele: DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton Kraków. Otwarcie planowane jest na 2014 rok.

Dwumarkowe hotele cieszą się coraz większą popularnością na europejskim rynku usług noclegowych, a Polska to kolejny kraj po Wielkiej Brytanii, Niemczech i Turcji, w którym Hilton Worldwide uruchomi tego typu obiekt.

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center będzie oferował 224 pokoje i 2254 mkw. powierzchni konferencyjno-bankietowej. W tym samym budynku, ale z osobnym wejściem i lobby, powstanie ekonomicznej klasy hotel Hampton by Hilton Kraków, który zaoferuje gościom 161 pokoi.

Oba hotele będą zarządzane przez polską spółkę Vision Hotel Management należącą do Satoria Group S.A. Obecnie w Polsce pod marką Hilton Worldwide działa 5 hoteli, 7 jest w trakcie budowy, natomiast kolejnych 12 jest w planach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×