Tu jesteś:

Pierwszy w Polsce Royal Tulip

Unique Tower - wizualizacja

Marvipol Development, na podstawie umowy franczyzy zawartej z Louvre Hotels Group, zrealizuje pierwszy w Polsce oraz Europie obiekt pod marką Royal Tulip. Podczas przygotowania koncepcji projektu oraz w procesie wyboru marki inwestora wspierała firma doradcza Hotel Professionals sp. z o.o., która następnie reprezentowała spółkę w negocjacjach z siecią Louvre Hotels Group przy ustalaniu warunków biznesowych umowy franczyzy.

Royal Tulip Warsaw Apartments powstanie w Warszawie w ramach kompleksu – Unique Tower, przy ul. Grzybowskiej 51, na terenie tzw. „bliskiej Woli”, czyli nowego centrum biznesowego miasta. Nowy obiekt wzbogaci warszawski rynek noclegowy o  448 jednostek apartamentowych przeznaczonych na pobyty krótko- i długoterminowe, w standardzie 5-gwiazdkowym.

Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w procesie planowania tej wyjątkowej inwestycji. Jest to kolejny niezwykły projekt dla Warszawy. Obiekty marki Royal Tulip wyróżniają się niezwykle wysokim poziomem komfortu i obsługi. Profil marki idealnie wpisuje się w charakter powstającej inwestycji – Unique Tower i nowego dynamicznie rozwijającego się centrum biznesowego stolicy. Z radością informujemy, że jest to kolejna nowa marka wprowadzona do Polski przy udziale naszego zespołu – komentuje Alex Kloszewski, partner zarządzający w spółce Hotel Professionals.

Zespół Hotel Professionals współpracuje ze spółką Marvipol Development przy kolejnych projektach, w tym m.in. przy planowanej inwestycji przy ul. Chmielnej w Gdańsku. Obecnie spółka Hotel Professionals reprezentuje inwestora w prowadzeniu negocjacji z siecią Louvre Hotels Group dotyczących warunków biznesowych umowy franczyzy na marki Premiere Classe, Kyriad oraz Tulip Residence, dla projektu zlokalizowanego na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×