Tu jesteś:

Park Inn by Radisson w Krakowie sprzedany

Kancelaria CMS doradzała UBM Development AG, wiodącemu europejskiemu deweloperowi, oraz spółce Lindorcenia, w transakcji sprzedaży hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie na rzecz Union Investment Institutional Property. Wartość transakcji szacowana jest na 26 milionów euro.

Otwarty w 2009 roku Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie położony jest w pobliżu centrum miasta, na południe od Wisły, w bliskim sąsiedztwie nowoczesnego centrum kongresowego ICE. Na nieruchomość składają się 152 pokoje, przestrzeń restauracyjna, siłownia, 5 sal konfrencyjnych oraz 70 podziemnych miejsc parkingowych. Obiekt zarządzany jest i działa pod marką Radisson Hotel Group.

Pracę zespołu prawników nieruchomościowych CMS koordynował przy tej transakcji Piotr Przybylski, adwokat i starszy prawnik, wspierany przez Izabelę Kultys oraz Justynę Tokarzewską z warszawskiego biura CMS. Nadzór partnerski sprawował Wojciech Koczara, partner i lider praktyki nieruchomościowej kancelarii CMS w Warszawie oraz w Europie Środkowo-Wschodniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×