Tu jesteś:

Orbis otworzy 8 nowych hoteli

Mając na względzie otwarcie 8 nowych hoteli w najbliższych miesiącach: w Rumunii (Mercure Sighisoara Binderbubi, ibis Styles Arad, Mercure Bucharest Unirii), Serbii (Mercure Belgrade Excelsior), Bośni i Hercegowinie (Novotel  Sarajevo, MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa), Macedonii (Mercure Tetovo) oraz na Węgrzech (ibis Styles  Budapest Airport), a także rekordową liczbę nowo zawartych 40 umów, Orbis wzmacnia swój zespół ds. rozwoju by utrzymać tempo rozwoju w Polsce i za znaczyć swoją obecność na nowych, obiecujących rynkach w Europie Wschodniej.

Frank Reul został powołany na stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za rozwój w Grupie Orbis. Będzie kierował działaniami rozwojowymi Grupy Orbis w modelu „asset-light” (umowy franczyzy i zarządzania) w Europie Wschodniej i będzie podlegał Zarządowi Orbis SA. Frank Reul od roku 2014 osiągał dobre wyniki jako regionalny dyrektor Grupy Orbis w Rumunii, Bułgarii i Macedonii, gdzie nadzorował też działania i projekty rozwojowe, w tym także na Bałkanach i w Chorwacji.

Nabywanie nieruchomości pod inwestycje własne w Grupie Orbis oraz rozwój istniejącej bazy własnych hoteli Grupy pozostaje w gestii zespołu ds. zarządzania aktywami kierowanego przez Dominika Sołtysika – członka Zarządu Orbis SA, w ścisłej współpracy z zespołem Franka Reula. Małgorzata Morek, po 20 latach kariery w ramach Grupy Orbis, postanowiła kontynuować rozwój zawodowy poza Orbisem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×