Tu jesteś:

Orbis ma umowę z Adagio Sas

Orbis zawarł  umowę franczyzową  z Adagio Sas na prowadzenie sieci aparthoteli w 8 krajach Europy Wschodniej. 

Orbis zawarł z Adagio Sas generalną umowę franczyzy, na podstawie której będzie miał prawo do prowadzenia i rozbudowy sieci hoteli apartamentowych, działających pod należącymi do Adagio Sas markami w ośmiu krajach Europy Wschodniej - podał Orbis w komunikacie.       

Umowa licencyjna została zawarta na 15 lat z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy pięcioletnie. Przyznaje ona Orbisowi prawo do prowadzenia hoteli Adagio, Adagio Access oraz Adagio Premium w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Estonii, na Łotwie i Litwie.        

W ramach przyznanego prawa do prowadzenia hoteli apartamentowych pod markami Adagio, emitent uzyskał dostęp do wszystkich usług, narzędzi, know-how oraz wsparcia Adagio SAS dedykowanego markom Adagio.

Grupa Orbis podała, że dzięki powiększeniu portfolio o Adagio dywersyfikuje rozwój sieci i wchodzi na rynek aparthoteli położonych w centrach miast, co będzie dźwignią jej dalszego rozwoju.                                             

Źródło: PAP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×