Tu jesteś:

Oficjalne zakończenie stanu surowego zamkniętego apartamentowca Dune

Apartamentowiec Duna, Mileno

To już ostatnie etapy budowy tego nowoczesnego apartamentowca. 19 października zakończono stan surowy zamknięty apartamentowca Dune. Pozostaje już tylko położenie fasady i wykończenie wnętrz. Budynek będzie gotowy na początku przyszłego roku.

Dune powstaje w Mielnie, przy samej plaży na wydmie w otoczeniu lasu sosnowego. To obecnie najlepsza i najbardziej prestiżowa lokalizacja na całym polskim  wybrzeżu. W piątek, 19 października deweloper, firma Mielno Holding – Firmus Group oficjalnie zakończyła stan surowy zamknięty inwestycji z wpisem do dziennika budowy.

Do ukończenia budynku pozostał jeszcze montaż elewacji, który już się rozpoczął, wstawienie drzwi wewnętrznych, a także wykończenia wnętrz i basenów. W budynku zamontowano już windy, a na zewnątrz trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Apartamentowiec Dune będzie miał dwa zewnętrzne baseny do dyspozycji mieszkańców, które połączone będą z tarasem widokowym prowadzącym do całorocznej kawiarni. Z kawiarni, której okna wychodzą na Morze Bałtyckie, będą mogli korzystać wszyscy plażowicze i turyści. 

Wartość inwestycji wynosi ok. 52 mln zł. Ceny apartamentów wahają się od 9.500 do 15.000 zł za mkw. – wszystkie są wykończone pod klucz. Apartamenty w Dune to dwu-, trzypokojowe lokale o powierzchni ok. 50-60 mkw. Wszystkie lokale typu studio o powierzchni do 30 mkw. zostały już sprzedane. Natomiast cała inwestycja jest już sprzedana w blisko 70  proc.

Mielno Holding – Firmus Group odda budynek w pełni wykończony, tak by klienci mogli od razu korzystać ze swoich apartamentów. Zostaną one luksusowo wyposażone, przewidziano m.in. szwedzkie, drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, armaturę i ceramikę marki Roca oraz sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Wysokiej jakości wykończenie znajduje się w cenie lokali.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×