Tu jesteś:

Nowy wystrój wnętrz w 3 hotelach ibis w Warszawie (Galeria)

Recepcja hotelu ibis

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner Accor realizują kolejny etap przyjętej w 2011 roku strategii dynamizacji marek hoteli ekonomicznych. Obejmuje ona między innymi modernizacje powierzchni ogólnodostępnych w hotelach ibis.Modernizacje te sukcesywnie są wprowadzane również w Polsce.

Pierwszym hotelem w Polsce, w którym zakończono wdrażanie projektu Avanzi był ibis Warszawa Stare Miasto, położony tuż przy Warszawskiej Starówce. W sierpniu prace modernizacyjne zakończono w ibis Warszawa Centrum, usytuowanym przy al. Solidarności,  w biznesowej części miasta oraz w ibis Warszawa Ostrobramska, położonym przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku wschodnim.

W IV kwartale 2013 roku podobna modernizacja planowana jest w kolejnym hotelu w Polsce - ibis Łódź Centrum, zlokalizowanym w samym sercu Łodzi, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Piotrkowskiej.

ibis Warszawa

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×