Tu jesteś:

Nowy obiekt na gdańskiej mapie hotelowej

Hotel Grano to nowy obiekt na gdańskiej mapie inwestycji, który oferuje sprzedaż apartamentów w systemie condo. Model biznesowy przedsięwzięcia opiera się na prostym założeniu – pomnażanie kapitału przy jak najmniejszym zaangażowaniu nabywców. Takie rozwiązanie gwarantuje co najmniej 5 proc. zwrotu ceny netto inwestycji w skali roku i narastająco minimum 75 proc. zwrotu z inwestycji w ciągu 15 pierwszych lat funkcjonowania obiektu. 

Hotel Grano i apartamentowiec Grano Residence tworzą kompleks, który powstaje w sercu miasta i jego historycznym zapleczu, na Wyspie Spichrzów. 

Obiekt został wyposażony w rozwiązania technologiczne, a architekci zadbali o oryginalny charakter i funkcjonalność hotelowych wnętrz. Hotel Grano będzie posiadał 136 pokoi o powierzchni od 21 do 47 mkw., które będą dostępne w sprzedaży w systemie condo, a także 9 lokali usługowych.

Głównym założeniem jest zagwarantowanie wysokiej stopy zwrotu z inwestycji przy minimalnym zaangażowaniu i trudzie nabywcy. Model biznesowy hotelu zakłada przychody w systemie 50 proc./50 proc. - aż połowa przychodów z usług noclegowych całego obiektu trafia w ręce inwestujących. Rentowność przedsięwzięcia zabezpieczona jest dodatkowo przez długotrwałą umowę dzierżawy, a fakt współpracy z doświadczonym operatorem hotelowym jest gwarantem profesjonalnie wykonywanych usług i kompleksowej asysty. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×