Tu jesteś:

Novotel Warszawa Centrum po remoncie

Lobby recepcyjne w Novotelu Warszawa Centrum

W hotelu Novotel Warszawa Centrum, u zbiegu Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej, zakończył się remont lobby recepcyjnego i business roomu.

Inwestycja kosztowała w sumie 450 tys. zł. Modernizacja trwała nieco ponad miesiąc i była prowadzona w czterech etapach, dzięki czemu goście praktycznie cały czas mogli korzystać z lobby i business room-u. Projekt nowych przestrzeni wykonało studio Tremend, zaś za prace remontowe odpowiadała firma Bati-Invest.

Marka Novotel kontynuuje modernizację swojej bazy hotelowej w Polsce. W ubiegłym roku renowacje przeszły cztery hotele. W 2013 r. marka planuje w Polsce prace modernizacyjne w prawie 500 pokojach. Największe zmiany w hotelach Novotel będą jednak dotyczyć powierzchni ogólnodostępnych. Modernizacje obejmą m.in. Novotel Warszawa Airport, Novotel Szczecin Centrum oraz Novotel Poznań Malta.

Novotel Warszawa Centrum po remoncie

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×