Tu jesteś:

Mielno Holding – oddanie stanu surowego apartamentowca Dune coraz bliżej

Budowa Apartamentowca Dune, Mielno.

Powstający tuż przy plaży w Mielnie apartamentowiec Dune, osiągnął już swoją docelową wysokość. Zbudowane zostały wszystkie kondygnacje, dzięki czemu zobaczyć można już całkowitą bryłę budynku. Za kilka dni inwestor zakończy stan surowy otwarty.

W Dune sprzedano prawie wszystkie apartamenty zlokalizowane na piętrach II i III. Potwierdza to trend panujący wśród klientów poszukujących rezydencji wypoczynkowej: jedną z najważniejszych rzeczy branych pod uwagę przy wyborze inwestycji jest widok z okna.

Powierzchnie apartamentów w większości wahają się od niespełna 30 do 53 mkw. Na ostatnim piętrze apartamentowca znajdzie się sześć ponad stumetrowych penthousów. Dopełnieniem oferty w Dune będzie salon Wellness & SPA oraz całoroczna kawiarnia, a także tworzące strefę relaksu dwa zewnętrzne baseny. Oficjalne oddanie stanu surowego inwestor zaplanował na 23 czerwca.

Apartamentowiec Dune gotowy będzie jesienią tego roku. Autorami projektu są architekci z biura Mellon, generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex S.A., natomiast finansowanie zapewnia Getin Noble Bank S.A. Wartość inwestycji to 52 mln zł.

Inwestorem projektu jest grupa spółek Mielno Holding – Firmus Group, działających w sektorze dewelopersko- inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×