Tu jesteś:

Marvipol inwestuje w aparthotele

Marvipol - Hotel w Gdańsku

Marvipol Development startuje z realizacją kolejnego projektu dedykowanego osobom inwestującym w nieruchomości. Deweloper wybuduje aparthotel na pograniczu Wrzeszcza i Oliwy w Gdańsku, który zaoferuje łącznie 346 lokali. Zakończenie inwestycji i oddanie do użytkowania planowane jest w maju 2021 r. Obiekt będzie funkcjonował w ramach znanych sieci Holiday Inn Express oraz Staybridge Suites, dzięki pozyskaniu partnera InterContinental Hotels Group. Deweloper ma w przygotowaniu kolejne produkty inwestycyjne m.in. w Gdańsku i Kołobrzegu.

Najnowszą inwestycją jest aparthotel powstający w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej. Zakończenie budowy i oddanie do użytkowania planowane jest w maju 2021 roku. Spółka podpisała właśnie dwie umowy franczyzowe z InterContinental Hotels Group (IHG). Na jej podstawie obiekt będzie funkcjonował w ramach dwóch sieci: Holiday Inn Express oraz Staybridge Suites. Marvipol, który odpowiada za realizację projektu i sprzedaż lokali, będzie miał dostęp do systemu rezerwacji IHG, a także będzie mógł korzystać z know-how IHG na etapie realizacji inwestycji oraz funkcjonowania budynku. Marvipol – we współpracy z podmiotem – będzie operatorem i zarządzającym obiektem. 

Wszystkie lokale w inwestycji będą oferowane osobom inwestującym w nieruchomości w formule aparthotelowej z ustalonym czynszem najmu. Gdański obiekt będzie oferował łącznie 346 apartamentów. Z tego 210 pokoi, zlokalizowanych na piętrach od drugiego do szóstego, funkcjonować będzie pod marką Holiday Inn Express. Od piętra siódmego do dziesiątego dostępnych będzie 136 apartamentów pod brandem Staybridge Suites. Studia będą posiadać jedną lub dwie sypialnie i będą adresowane główne do gości hotelowych decydujących się na przedłużony pobyt.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×