Tu jesteś:

Lipki Park powstanie w Zakopanem

Lipki Park powstanie w Zakopanem

Obejmujący pięć budynków, a także basen odkryty, restaurację oraz mini SPA powstanie w Zakopanem. Deweloperem inwestycji jest MC Real Property, a za sprzedaż oraz wynajem apartamentów oraz pokoi hotelowych odpowiada Sun & Snow. (Galeria)

Lipki Park Zakopane to nowy obiekt na mapie nieruchomości wypoczynkowych w Polsce. Położony przy ulicy Struga ośrodek składa się z pięciu budynków utrzymanych w góralskiej stylistyce, zaoferuje inwestorom oraz gościom lokale w trzech budynkach apartamentowych oraz w dwóch hotelowych. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano odkryty basen, restaurację, salę kominkową oraz mini SPA. Pierwszy budynek apartamentowy został już wybudowany oraz w całości sprzedany. Budowa dwóch pozostałych budynków apartamentowych oraz części hotelowej rusza w II połowie 2013 r. Średnia cena brutto kształtuje się na poziomie 10 tys. zł za mkw powierzchni w stanie deweloperskim. Metraże pokoi hotelowych zaczynają się do 25 mkw, a apartamentów od 40 mkw. Zainteresowani inwestorzy mają możliwość podpisania umowy z Sun & Snow na zarządzenie wynajmem ich nieruchomości, z gwarancją dochodu 7 proc. rocznie.

Lipki Park, Zakopane

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×