Tu jesteś:

Jessica sfinansuje kolejne nieruchomości hotelowe w Polsce

Puls Biznesu donosi, że kolejne dwie nieruchomości hotelowe w Polsce otrzymają pomoc z programu Jessica. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o dofinansowaniu jaki otrzymała firma Zdrojowa Invest na realizację I etapu Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Spółka Dom Invest T. i E.Japtok, podpisze dziś umowę na finansowanie z programu Jessica budowy zespołu hotelowego  z basenem, SPA i częścią zabiegową w Świnoujściu. Wartość obiektu przekracza 36 mln. zł., z europejskiego fundusz na ten cel trafi 12 mln zł.

Wczoraj BOŚ podpisał także umowę w Katowicach, gdzie środki trafią na modernizację zrujnowanego hotelu, który po remoncie ma zmienić się w kompleks turystyczno-kulturalny. Koszt przedsięwzięcia oszacowano na 15 mln. zł. Inwestor, spółka Browar Mariacki (według KRS należąca do GC Investment) pozyskała dofinansowanie na poziomie 41 proc. kosztów inwestycji czytamy w Pulsie Biznesu.

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×