Tu jesteś:

Inwestycja Wolska Kwadrat na ostatniej prostej

Realizowany przez firmę Dantex aparthotel Wolska Kwadrat wchodzi w ostatni etap budowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe i dekoracyjne poszczególnych mikro apartamentów, a także aranżacje otoczenia.

Rynek inwestycji w aparthotele prężnie się rozwija. Duże miasta przyciągają swą atrakcyjnością nie tylko turystów, ale i biznesmenów. Krajowym liderem jest oczywiście Warszawa, którą tylko w 2015 roku odwiedziło 8,5 mln osób (źródło: Turystyka w Warszawie. Raport 2015). To właśnie
w stolicy każdego roku odbywa się ponad 16 mln spotkań biznesowych.

Na warszawskiej Woli powstają wykończone „pod klucz” lokale przeznaczone do krótkoterminowego wynajmu. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, centra handlowe oraz punkty usługowe.

Jeszcze w tym miesiącu Dantex otrzyma pozwolenie na użytkowanie obiektu. W ośmiopiętrowym budynku powstają pierwsze w stolicy lokale, w systemie condo wykończone i wyposażone „pod klucz”. Dotychczas nabywców znalazło już 65 proc. lokali. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×