Tu jesteś:

Inauguracja Hilton Garden Inn Rzeszów

Na dziś zapowiedziane zostało oficjalne otwarcie hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów, który jest pierwszym obiektem tej  sieci na Podkarpaciu. Hotel jest skategoryzowany jako obiekt 4-gwiazdkowy. 

Hilton Garden Inn Rzeszów  ulokowany został w biznesowym centrum Rzeszowa, 2,5 kilometra od Dworca Kolejowego i 20 kilometrów od lotniska w Jasionce. Hotel jest oddalony zaledwie 700 metrów od historycznego Rynku Starego Miasta i 17 kilometrów od zabytkowego miasta Łańcut. Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Kulturalno-Handlowego „Millenium Hall” zapewnia dostęp do ponad 200 sklepów, kompleksu kinowego i innych rozrywek.

Hotel oferuje 101 pokoi, w tym 99 pokoi standardowych i 2 apartamenty. Ponadto w oferuje Hilton Garden Inn Rzeszów znajduje się 9 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych na powierzchni 650 mkw oraz 240 mkw foyer konferencyjnego. Największa sala konferencyjna przeznaczona jest dla 420 osób.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×