Tu jesteś:

Hotel ibis Styles powstanie w Nowym Sączu

Grupa Hotelowa Orbis powiększy swoją sieć o kolejny hotel, w ramach umowy franczyzy marki ibis Styles.

Orbis SA, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel w  Nowym Sączu. ibis Styles Nowy Sącz stanie przy ulicy 1-ej Brygady i będzie pierwszym w mieście hotelem z międzynarodowym znakiem. Hotel zaoferuje 57 pokoi, restaurację i sale wielofunkcyjne. Ibis Styles Nowy Sącz zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis w czwartym kwartale 2014 roku, znajdzie się tym samym w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.  Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem jest firma Hotel Nowy Sącz Sp. z o.o.

Obecnie w 15 krajach działa 181 hoteli marki ibis (ponad 15 tys. pokoi). Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza  60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie  11,5 tys. pokoi. Hotele działają pod markami  Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×