
Podczas uroczystego otwarcia DoubleTree by Hilton Wroclaw, przedstawiciele Hilton Worldwide ogłosili najnowsze plany dotyczące Polski. Najnowszy wrocławski obiekt, to pierwszy na Dolnym Śląsku, czwarty w Polsce i 73 hotel tej marki w Europie.
Na oficjalne otwarcie wrocławskiego hotelu przyjechali jedni z najważniejszych przedstawicieli firmy: Dianna Vaughan, wiceprezes i globalny dyrektor Doubletree by Hilton & Curio - A Collection by Hilton, a także Jochem-Jan Sleiffer, wiceprezes sieci Hilton Worldwide na region Europy Północnej, Centralnej i Wschodniej.
W sierpniu Hilton WorldWide ogłosił, że w Gdańsku i Lublinie powstaną hotele marki Hampton by Hilton. W najbliższych latach firma ma planach otwarcie w naszym kraju 9 hoteli różnych swoich marek.
Poland
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.