Tu jesteś:

Hampton by Hilton w Lublinie otwarty

Hampton by Hilton

Powstanie hotelu było możliwe dzięki współpracy inwestora – lubelskiej firmy LUK, która dostrzegła potrzebę rozwoju rynku turystyczno-biznesowego w Lublinie – z Hilton International. Dzięki tej inwestycji Lublin zyskał obiekt hotelowy, który już zdążył przyciągnąć tysiące gości z Polski i z zagranicy. 

Hampton by Hilton –hotel sieci Hilton Worldwide – w pierwszych miesiącach działalności już odniósł sukces. Ponad 10 tysięcy gości z 40 krajów świata udowadnia, że Lublin potrzebował takiej inwestycji. Wprowadzenie na lokalny rynek hotelowy znanej, marki wzmacnia prestiż miasta, jak i odpowiada na znaczące zapotrzebowanie na miejsca noclegowe w Lublinie.

Hotele Hampton by Hilton znajdują się już w ponad 2200 lokalizacjach na całym świecie. Standardem marki pochodzącej z USA jest program 100 proc. gwarantowanej satysfakcji, który związany jest z hamptonowską gościnnością i dbałością o samopoczucie gości w hotelu. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×